↓ Dowiedz się więcej ↓

Ostatnie poprawki

Przedwczoraj odbyła się próba tych fragmentów, które wyszły najgorzej. Co prawda, nie znaczy to, że były kiepskie. To chyba maksyma naszego reżysera, ale „ nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej”… 🙂 A tak naprawdę zajmowaliśmy się dopracowywaniem szczegółów.

Dzisiaj odbyła się próba, którą chyba trafniej opisuje słowo odprawa. Reżyser wysłuchał uwag lub spostrzeżeń każdego z nas i wspólnie je przegadaliśmy. Próby jako takiej dziś nie było, żeby nie zamęczyć się przed przedstawieniami w sobotę i niedzielę. Tym bardziej, że wśród występujących są pewne trudności, głównie zdrowotne. Niestety dotknęły one przede wszystkim pierwszoplanowych aktorów. Dlatego też reżyser dał nam trochę wytchnienia. Przed nami pracowity weekend, dlatego z pewnością wsparcie modlitewne bardzo nam się przyda. Za nie, i za wszystkie modlitwy podczas przygotowań, przed premierą – Bóg zapłać.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć do oficjalnego albumu z naszej premiery. Wkrótce pojawią się nowe.
Zapraszamy również do przejrzenia zdjęć w naszym albumie zakulisowym. Nowe zdjęcia będą dodawane już po wszystkich przedstawieniach – nie chcemy zdradzać szczegółów tym, którzy jeszcze nie widzieli przedstawienia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *