↓ Dowiedz się więcej ↓

Próba generalna

Wczoraj późnym wieczorem zakończyliśmy ostatnią próbę przed premierą. Za nami dwie próby generalne i dwa tygodnie bardzo intensywnych przygotowań. Sami zobaczycie czy było warto…

Próba generalna, tak samo jak przy poprzednich przedstawieniach, pokazała jak dużo błędów jeszcze popełniamy. Jest taka niepisana reguła dotycząca pracy na scenie – na próbie generalnej psuje się wszystko, co tylko możliwe. Ale dzięki temu na występie jest większa mobilizacja i koncentracja na fragmentach, gdzie coś niedomaga i wszystko udaje się zrealizować.

Dlatego na wczorajszej próbie nie udało się uniknąć powtórek i przerw, a po zakończeniu reżyser – ks. Jacek Gomulski – przekazał nam swoją bardzo długą listę uwag. Oby to wpłynęło pozytywnie na premierowy pokaz…
Na szczęście, ta sztuka powstaje na większą chwałę Bożą, więc i Jemu, a nie tylko nam, zależy aby jak najlepiej to wyszło. A pomoc przyda się wszystkim, którzy tworzą to Misterium.

Zapraszamy również do obejrzenia wszystkich dostępnych publicznie zdjęć zza kulis. Więcej zdjęć zostanie opublikowana po przedstawieniach.

Autor: Wiktor Choroszewski, fot.: Julia Marconi

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *