↓ Dowiedz się więcej ↓

To jeszcze nie koniec

9 kwietnia odbyło się ostatnie już przedstawienie Mysterium Doloris i to właśnie trzecie Misterium zobaczyło najwięcej osób. Sala pękała w szwach. Oprócz 130 miejsc przygotowanych dla publiczności trzeba było dostawić około 20 dodatkowych. Cieszy nas to bardzo, gdyż oznacza to, że tegoroczne widowisko obejrzało więcej osób niż poprzednie przedstawienia. Jest to dla nas – osób zajmujących się reklamą – pewien sukces, gdyż mimo trudności technicznych i organizacyjnych udało nam się dotrzeć i zainteresować tą sztuką większe grono ludzi. W naszej parafialnej gazecie „Uwierzyć” można przeczytać obszerny artykuł na temat przedstawienia oraz prac z nim związanych – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nim.

Sama strona powstała dzięki pracy wielu ludzi, z których pełną listą osób zaangażowanych w prace nad Misterium i jego stroną oraz aktorów można zapoznać się tutaj. Uzupełniona została oficjalna galeria przedstawienia – są nowe zdjęcia, które można zobaczyć tutaj. Niedługo opublikujemy również więcej zdjęć zakulisowych, dzięki którym będzie można lepiej zapoznać się z naszą pracą właśnie za kulisami. Planujemy jeszcze opublikować pewne treści, jednakże na razie nie chcemy zdradzać co do nich szczegółów. Zwieńczeniem naszych prac nad Mysterium Doloris jest planowany album, który  chcemy wydać w niedługim czasie – obecnie trwa jego opracowywanie. Gdy tylko zakończą się prace, na naszym blogu pojawi się informacja, jak go zdobyć.

W tym miejscu, chcielibyśmy podziękować Wam, widzom, za to, że tak licznie oglądaliście nasze Misterium. Dla nas – ludzi niezwiązanych w żaden sposób z teatrem jest to wystarczający dowód na to, że było warto. Mamy nadzieję, że przesłanie, które chcieliśmy Wam dać przez to Misterium, zachowało się i sprowokowało do większej refleksji nad tajemnicą obecności Matki – Maryi w śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *